law_6-compressor

NILOS POLSKA

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszych produktów, już ponad 90 lat NILOS wyróżnia się na rynku producentów przenośników taśmowych, a wytwarzane przez nas artykuły cechuje wysoka jakość. Innowacyjne konstrukcje urządzeń do wulkanizacji własnego pomysłu oraz produkcja specjalnych materiałów gumowych do napraw i łączenia taśm wraz z wysoką jakością usług serwisowych, są podstawą szybkiego i sprawnego działania, dostawy oraz instalacji naszych produktów, wykorzystywanych w eksploatacji przenośników taśmowych. Już dziś oferujemy ponad 1000 produktów przygotowanych specjalnie dla optymalizacji procesów eksploatacyjnych. Firma Nilos Polska Sp. z o.o. oferuje wyspecjalizowany serwis taśm, bębnów i krążników przenośnikowych oraz elementów wyposażenia dodatkowego, tak w górnictwie jak i w innych zastosowaniach przemysłowych przy wykorzystaniu urządzeń marki Nilos i Wagener Schwelm. Oferowane technologie, materiały oraz narzędzia, dopasowane są do stosowanych powszechnie materiałów konstrukcyjnych przenośników i transportowanych mediów. Specjalne kleje marki Nilos i produkty dodatkowe umożliwiają wszystkim użytkownikom przenośników taśmowych szybki montaż taśm przenośnikowych i okładzin, czy wykonywanie złącz i napraw elementów gumowych. Rozpatrując typową konstrukcję przenośnika wydzielić możemy kilkanaście węzłów i obszarów poddających się naprawom i modyfikacjom z użyciem materiałów, technologii i narzędzi jakimi dysponuje Nilos Polska Sp. z o.o.

Aplikuj do nas   

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż firmy NILOS POLSKA Sp. z o.o., Coal Control GmbH oraz Coal Control Mining POLSKA znajdą się wśród wystawców Międzynarodowych Targów „EXPO Katowice” 2024.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr A-42 podczas jubileuszowej edycji targów, która odbędzie się w dniach 4-6 września w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Zapraszamy już dziś do spotkania z naszymi ekspertami.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

  • Usługi łączenia taśm metodą wulkanizacji, klejenia na zimno oraz mechanicznie

  • Systemy ochrony taśm przed zużyciem

  • Prasy wulkanizacyjne

  • Okładziny bębnowe

  • Materiały do wykonywania połączeń (guma-guma, guma-tkanina, guma-metal)

  • Akcesoria do przenośników

PREZENTACJA NILOS

PREZENTACJA NILOS

SERWIS TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH

Specjalizujemy się w wykonywaniu napraw oraz połączeń taśm przenośnikowych w podziemnych wyrobiskach górniczych oraz powierzchni na teranie całego kraju. Doświadczona załoga serwisantów dysponuje specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem firmy Wagener Schwelm.
Wszystkie usługi świadczone przesz naszych serwisantów wykonywane są przy użyciu produktów Nilos dzięki czemu uzyskujemy 100% kompatybilność oraz najwyższą jakość wykonywanej usługi.

Reprezentacja Nilos-Rings w Polsce

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

Oferta pracy

31 stycznia 2024|

Nasza firma poszukuje pracowników na stanowiska: Specjalista ds. serwisu Wulkanizator Czytaj Więcej

NASI PARTNERZY