law_6-compressor

NILOS POLSKA

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszych produktów, już ponad 90 lat NILOS wyróżnia się na rynku producentów przenośników taśmowych, a wytwarzane przez nas artykuły cechuje wysoka jakość. Innowacyjne konstrukcje urządzeń do wulkanizacji własnego pomysłu oraz produkcja specjalnych materiałów gumowych do napraw i łączenia taśm wraz z wysoką jakością usług serwisowych, są podstawą szybkiego i sprawnego działania, dostawy oraz instalacji naszych produktów, wykorzystywanych w eksploatacji przenośników taśmowych. Już dziś oferujemy ponad 1000 produktów przygotowanych specjalnie dla optymalizacji procesów eksploatacyjnych. Firma Nilos Polska Sp. z o.o. oferuje wyspecjalizowany serwis taśm, bębnów i krążników przenośnikowych oraz elementów wyposażenia dodatkowego, tak w górnictwie jak i w innych zastosowaniach przemysłowych przy wykorzystaniu urządzeń marki Nilos i Wagener Schwelm. Oferowane technologie, materiały oraz narzędzia, dopasowane są do stosowanych powszechnie materiałów konstrukcyjnych przenośników i transportowanych mediów. Specjalne kleje marki Nilos i produkty dodatkowe umożliwiają wszystkim użytkownikom przenośników taśmowych szybki montaż taśm przenośnikowych i okładzin, czy wykonywanie złącz i napraw elementów gumowych. Rozpatrując typową konstrukcję przenośnika wydzielić możemy kilkanaście węzłów i obszarów poddających się naprawom i modyfikacjom z użyciem materiałów, technologii i narzędzi jakimi dysponuje Nilos Polska Sp. z o.o.

Aplikuj do nas   

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

  • Usługi łączenia taśm metodą wulkanizacji, klejenia na zimno oraz mechanicznie

  • Systemy ochrony taśm przed zużyciem

  • Prasy wulkanizacyjne

  • Okładziny bębnowe

  • Materiały do wykonywania połączeń (guma-guma, guma-tkanina, guma-metal)

  • Akcesoria do przenośników

PREZENTACJA NILOS

PREZENTACJA NILOS

SERWIS TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH

Specjalizujemy się w wykonywaniu napraw oraz połączeń taśm przenośnikowych w podziemnych wyrobiskach górniczych oraz powierzchni na teranie całego kraju. Doświadczona załoga serwisantów dysponuje specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem firmy Wagener Schwelm.
Wszystkie usługi świadczone przesz naszych serwisantów wykonywane są przy użyciu produktów Nilos dzięki czemu uzyskujemy 100% kompatybilność oraz najwyższą jakość wykonywanej usługi.

ZARZĄD NILOS POLSKA

JACEK PIETRUSZKA

PREZES ZARZĄDU

RONALD SALZMANN

WICEPREZES ZARZĄDU

STANISŁAW PRZEGENDZA

PROKURENT

JUSTYNA RODZIK

PROKURENT

ZESPÓŁ NILOS POLSKA

BARBARA KOTULSKA

DYREKTOR DS SPRZEDAŻY – RYNEK PRZEMYSŁOWY

EWA PORĘBSKA-GĄBKA

SPECJALISTA DS ADMINISTRACYJNO – BIUROWYCH

SZYMON TREFON

DYREKTOR DS TECHNICZNYCH I SERWISU

PIOTR GADOMSKI

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

Podziękowania

27 września 2022|

Szanowni Państwo, dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska podczas Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Czytaj Więcej

NASI PARTNERZY